Preskočiť na obsah

POŠTOVNÉ

Pri objednávke nad 65 € je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Konkrétne výšky poštovného sú uvedené v tabuľkách:

Slovenská republika:

Doručenie  Cena
Kuriér (do 65 €) € 4,90
Kuriér (nad 65 €) € 0,00

 

Česká republika:

Doručenie  Cena
Česká Pošta / Kuriér (do 65 €) € 5,90
Česká Pošta / Kuriér (nad 65 €) € 0,00

 

Ostatné krajiny:

Doručenie  Cena
Medzinárodná Preprava (do 65 €)

€ 8,90

Medzinárodná Preprava (nad 65 €) € 0,00

  

SPRACOVANIE OBJEDNÁVKY

Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovarov a prevádzkových možností predávajúceho spracované a vyskladnené v čo najkratšom termíne, obvykle 1-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky. To zahŕňa kontrolu objednávky, balenie a odoslanie tovaru s nášho skladu, poprípade diskusiu ohľadom veľkostí objednaného tovaru so zákazníkom.

Pri výbere spôsobu platby na dobierku sa spracovanie objednávky môže predĺžiť o ďalšie 2-4 pracovné dní a vyžaduje sa dodatočný poplatok vo výške 3,50€.

DORUČENIE OBJEDNÁVKY

Doručenie objednávky trvá obvykle 5 - 11 pracovných dní odo dňa odoslania. To zahŕňa dobu od vyskladnenia tovaru až po doručenie na adresu dodania kupujúceho, ktorú uviedol pri objednávke.

CELKOVÝ ČAS DODANIA OD VYTVORENIA OBJEDNÁVKY

Celková dĺžka dodania elektronicky objednaného tovaru od vytvorenia objednávky zohľadňuje čas potrebný na spracovanie a doručenie objednávky. Výsledný čas dodania tovaru (spracovanie + doručenie) je celkom 6 - 16 pracovných dní od vytvorenia objednávky. Pri platbe na dobierku je to spolu 8 - 20 pracovných dní od vytvorenia objednávky.

Ak sa Vám doručovaná zásielka nezmestí do vašej schránky, alebo Vás kuriér nezastihne na adrese, bude Vám zanechané oznámenie o uložení zásielky na odbernom/výdajnom mieste prostredníctvom SMS, aplikácie Viber alebo emailom a je potrebné si zásielku osobne vyzdvihnúť.

SLEDOVANIE ZÁSIELKY

Ku každej objednávke poskytujeme sledovacie číslo a sledovací odkaz.

Ak e-mail s potvrdením odoslania a sledovacím číslom nevidíte v doručenej pošte, skontrolujte si priečinok so spamom alebo priečinok s propagáciou, poprípade nás kontaktujte.

  POISTENIE ZÁSIELKY

  Všetky naše objednávky odosielame s poistenou dopravou a manipuláciou. Ak sa vám zdá, že už čakáte dlho, kontaktujte nás, aby sme mohli vašu objednávku čo najskôr znova odoslať.

  VIACPOLOŽKOVÉ OBJEDNÁVKY

  Pri objednávkach s viacerými položkami môže byť vaša objednávka odoslaná v samostatných balíkoch v rôznych časoch podľa dostupnosti, aby boli vami objednané položky doručené v čo najkratšom termíne.

  EXPEDÍCIA TOVARU

  Tovar posielame podľa možností a dostupnosti z niekoľkých skladov na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku, Poľsku alebo krajín a teritórií Ázie.

  STORNO OBJEDNÁVKY

  Zrušenie objednávky na žiadosť zákazníka je možné do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

  COVID-19

  Pochopte, prosím, že kvôli COVID-19 sa doručenie zásielok môže oneskoriť. Objednávky sa môžu javiť na určitý čas ako zaseknuté pri čakaní na ich vybavenie. Ak si myslíte, že s vašim balíkom môže byť väčší problém, kontaktujte nás na adrese skdogface@gmail.com.

  SVIATKY

  Počas hlavných sviatkov, Vianoc, alebo BLACK FRIDAY sa doručenie zásielok môže takisto oneskoriť o pár dní.