Vážený zákazníci,

Reklamačný poriadok a odstúpenie od kúpnej zmluvy je uvedený v článku IX všeobecných obchodných podmienok, ktorý nájdete TU.

Dúfame, že sa vám a vášmu psovi páči, čo ste si objednali! Ak oblečky nesedia dokonale, nebojte sa – proces výmeny a vrátenia sme veľmi zjednodušili!

Vrátenie a výmena je podľa zákona do 14 dní od doručenia.

Najprv zašlite email na skdogface@gmail.com ohľadom vrátenia alebo výmeny.

Uistite sa, že vrátené položky spĺňajú nasledujúce podmienky, aby ste mali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu:

Tovar musí byť vrátený v pôvodnom neporušenom stave s originálnym obalom a podlieha kontrole.

Tovar musí byť bez zápachu a psích chlpov. Ak bude vrátený tovar zapáchať od psa alebo inak, alebo bude zachlpený, alebo zašpinený, bude Vám po dohode obratom poslaný naspäť alebo naúčtovaný poplatok, ktorý bude odpočítaný od celkovej sumy refundácie. Ak tovar vrátite späť do pôvodného stavu bez zápachu a chlpov, môžete ho stále vrátiť v 14 dňovej lehote od doručenia.

 

Ako postupovať? Chcem tovar vymeniť alebo vrátiť?

A/ Pre výmenu tovaru postupujte podľa nasledujúceho reklamačného formulára na výmenu, ktorý je potrebné stiahnuť, vytlačiť, vyplniť a priložiť do balíka alebo vyplniť online a zaslať súbor spätne na skdogface@gmail.com.

Reklamačný formulár na výmenu si stiahnite v PDF tu:

STIAHNUŤ FORMULÁR NA VÝMENU

B/ Pre vrátenie tovaru a odstúpenie od kúpnej zmluvy postupujte podľa nasledujúceho formulára na odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktorý je potrebné stiahnuť, vytlačiť, vyplniť a priložiť do balíka alebo vyplniť online a zaslať pdf súbor spätne na skdogface@gmail.com.

Reklamačný formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy si stiahnite v PDF tu:

STIAHNUŤ FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY